| anonim_4396 a întrebat:

As vra si eu niste jocuri online dar sa fie misto!

3 răspunsuri:
| adice a răspuns:

Incearca
http://www.erepublik.com/en/referrer/ADI+CEP
da-mi mesaj in joc si te ajut cat de mult

| Jimitakuka a răspuns:

Champions Online,Triburile,Grepolis(cred ca asa se chema),DC universe online, Team Fortress 2, The West, Skyrama, Farmerama.Sunt multe incearcale pe acestea happy

| adice a răspuns:

Pe care doresti tu, eu sunt in Acvila, dar pentru incepatori cea mai buna este Garda nationala, este ca un fel de academie, te invata totul despre joc.
Ce poza ai incercat sa pui, ai avut probleme?
Ti-am trimis si cateva resurse, sa nu fi nevoit sa cumperi, pastreaza banii si gold-ul.
In joc am numele adi cep, intra pe profilul meu si poti sa imi trimiti mesaje cu ce doresti sa stii.
Distractie placuta!