| EusebiuSeby19 a întrebat:

as vrea si eu niste nume cat de cat bune pentru un canal de YT... Canalul se va baza pe parodii si gameplay-uri...

Dau funda la cel mai tare nume!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce te opreste sa iti pui numele tau real? Nu conteaza numele canalului pe Youtube mai deloc, ci continutul. Singurul loc in care conteaza numele tau e atunci cand te cauta unii ca sa se uite la tine. Deci daca iti pui numele tau real sunt sanse foarte mici sa mai fie cineva cu numele asta, deci cand o sa iti caute canalul, chiar daca ai putini abonati, tot o sa apara primul. Daca iti pui numele, sa zicem, "Asasinu'" o sa fii mult mai greu de gasit (cel putin la inceput), deci si abonatii noi or sa scada.