| DreamHouseit a întrebat:

astazi m-am apucat de metin2 dar m-am plictisit pe serveurl gasit de mine
si m-am gandit sa ma joc pe un server PVP pe niciun site nu am gaist nimic.
Rugamintea mea este sa-mi dati niste nume de servere de metin2 mod PVP sa numi dati acel metin cu numele de Hammer ca are un lag ingrozitor si merge greu.
Daci eu vr niste server mt2 PVP in afara de mt2Hammer
Funda +vot la cei care ma ajuta

2 răspunsuri:
| aNN0Nim a răspuns:

Metin2Ro_Speed
Metin2 united
Dar metin 2 ro speed e mai bun. sper ca te-am ajutat. Funda?

| Favorite a răspuns:

Lasa-te de metinstraight face Atat iti spun.ca iti pierzi timpul cu cautari idioate.si oricum nu gasesti nimic straight face...si chiar daca ai sa gasesti...gasesti ceva ce nu ti va placea straight face.Iti zic eu un metin daca te intereseazatongue moonmt2.de e PvP, PwM tongue. BAfta!