| Aggares a întrebat:

Cand incerc sa instalez jocul pe nume Lol(League of Legends) imi apare o chestiune sa instalez Microsoft Visual C++2015, dar imi da o eroare imi spune ca, deja il am instalat, dar de fapt, in ciuda faptului ca nu il am instalat... am mai incercat sa il reinstalez, dar fara succes, tot asa imi apare... ma puteti ajuta? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Umeiko a răspuns:

Uită-te la cerinţele jocului, din câte ştiu eu îţi cere anumite programe ca să poată rula. Framework etc. Degeaba îl ai instalat dacă nu e versiunea necesară pentru joc.