| ΣηJΦY a întrebat:

Salut,TPU! Ce bonus trebuie sa bag in iteme ca sa iau si eu 30k la toate rasele in metin2 ella? Dau FUNDA + VOT celui mai bun si rapid raspuns!

1 răspuns:
| twiterist a răspuns:

Pai daca vrei sa fii puternic si sa dai cate 30k iti trebuie un set universal pe toate itemele:adica 15% 2 maini 15%sabie magie foc pv blocare si asa mai departe si pe arma sa fii setat cu cat intra putere inteligenta etc. si la pietre sa ai anti war ninja sura big grin sper ca ti-am fost de folos big grin