| MaryanHD a întrebat:

Cine imi da un server de metin2 pvp-pvm?
La inceput sa iti dea itm+9, la magazin sa fie inel teleportare, inel exp, battle+9, otel+9, din Otel+9 sa iasa Posewdata sau King 1, din Battle+9 sa iasa Triton+9, etc...
Sa cresti repede, sa faci bani repede, [ daca se poate aa iti arate si un Task cu Bonusuri;
de ex : Rez. War : 10, Critica 20% etc
Sa fie un deala sa faci skill G / P direct, sa iei frizuri de la shop, sa fie cu Arme Legendare si Armura Legendare in Item`Shop, care le vand playerii...
Dau

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Cauta aici, sant mai multe...
http://topofgames.com/Metin2/
Eu stiu un metin2 de asta da mie nu-mi place, ca e prea usor:
Hammer Metin2

63 răspunsuri:
| xDarius234 a răspuns:

Metin 2 night furry e frumos lvl maxim 250 bonusuri 6/7 din armele de 30 le evoluezi si faci monstru dar daca vrei evoleuz i si itm de 65.

| MaryanHD explică (pentru xDarius234):

Am jucat. lv 241 happy

| LoveTweety a răspuns (pentru MaryanHD):

D tu ce nu ai jucat rolling on the floor

| LoveTweety a răspuns (pentru MaryanHD):

Joaca metin 2 b zone

| Metin2RW a răspuns:

Server PvM Clasic lvl max 105 evolutii si mape Beta/ 5 tipuri de cutii misterioase dropate la mobi/pietre/bosi!
CC la NPC/ss la drop
Rate:50>>70% Pentru Grad GM=20 euro(lunar)
Add mess: cerveanu.steluta@yahoo.ro sau intrati pe site http://metin2rw.fzn.ro
Va Asteptam Pe Server!

| Dani_Dany_1999 a răspuns:

Metin2Black cel mai tare server romanesc pvm-fun https://www.facebook.com/pages/Black-Metin2/173701432738005?fref=ts

| Loggicc a răspuns:

Luati id de mess am sv tari bbike24

| xprs10 a răspuns:

||| Deseara la ora 21:00 event OX |||
MMO-RPG Metin2 PVM Mediu.
www.metin2olds.com

Nivel maxim 99
Canale deschise 1CH
Toate ratele 200%
Rata fierarului: Variaza
Bonusurile pica usor.
Serverul ruleaza 24 de ore pe zi.
Evoluti pana la beta care se pot face +10
Mont-uri clasice la fel si pet-urile + bonusuri.
Toate costumele implementate + Shop cu costume.
Costum V.I.P, STAFF, shiastru negru, alb etc.
Cartile se dropeaza la metine.
Drop cufere clar de luna permanent.
Mai multe vedeti si voi cand intrati pe server.

| FlorinutzulBossulll20000 a răspuns:

Ba prostea nu mere linkul laughing

| cosminolm a răspuns:

Metin2Feel Pvp-Pvm lvl 127 5 evoluati la armura 3 arma rate 1000% toate big grin

| Aandr3I a răspuns:

Frate eu ti-as recomanda http://metin2nf.eu/ metin2 Night Furry este un metin pvm-pvp, sunt evoluari multe, lvl max 250, faci skill P din prima, cresti repede :), sunt si bns 1-4 si bonus 5 si bns 6/7 si aproape orice armura se evolueaza chiar si aia de lvl 1. Sper ca te-am ajutat :)

| cojmarpc a răspuns:

Un server nou primi playeri au lvl50 si 1kkk dar intrati si convingetiva ca merita
http://worldmetin.com

| Adrian_Berceanu_1968 a răspuns:

Metin2 Sony daca vr si un cont Baga-ma la skype berceanuady

| QUESTSh a răspuns:

Http://www.metin2.zyntherion.com/ e super sv n-are 6/7 P il faci de la una la 33 gratis marmura tot de a colo intra e super

| IoNnuTzA a răspuns:

Pai Metin2 Bacau este super...

| Suibea_Marius_1995 a răspuns:

Wa am gasit eu un server destun de Likeaboss :] Metin2Smart metin2smart.tk max lvl 150 evo Batle=Sirius=Beta=LamaMagnetica Otel=King=Beta rate1000% event ox in fiecare seara se da level celui care ramane ultimu sunt [OWN]Sony [SGM]Darius [SGM]Ovai [SGM]Stun bns 20 aparari 25 critik patrunz 25 semi-om 6.5k pv daca intri si vrei sa ma cauti ma numesc xPhay sau Ops

| AlyBoss2002 a răspuns:

Incearca Metin2 Osiris sau Metin 2 Hammer SERVER 2
PVM

| andr3yb3st26 a răspuns:

SyrMetin2-Online

Informatii :
(*)Rate 500%(*)
(*)Nivel maxim 115(*)
(*)Evolutii 2011-2012-2013(*)
(*)Mape noi(*)
(*)Iteme upp noi(*)<
Bonusuri:
(*)Max HP: 4000(*)
(*)Aparari: 15%(*)
(*)Semi-om, Critic, Pstrunzator: 12%(*)
Mod Server: PVM-PVP
Nu se creste greu dar nici foarte repede.
Este un server unde iti va face placere sa joci.
Site: www.SyrMT2.96.LT
Topic 4MeTtin -> http://4metin.ro/......62774.html
Topic Pro-Are -> http://pro-area.com/......generation

> VA ASTEPTAM! <

| george123321 a răspuns:

Metin2 alaska