| RasenshurikeN a întrebat:

TPU cine stie cei ala plugin nu prea imi dau seama de la cs si ceva de moduri dar nu sriu exact cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Plugin-urile sunt pentru servere si pot fi pentru : lag redus, securitate etc... iar modui-le pot fi instalate pe servere si poti intra, ca player, sa te joci, de exemplu sunt moduri cu : UWC3, UWC3X, DeathRun, Hide-N-Seek, Respawn, Kreedz, War3FT, Zombie, Biohazard, GunGame, Pushlimit, Predator, Surf, Superhero, Soccerjam etc...
http://servere-cs.freakz.ro/lista_servere_counter-strike_1.6.html

Succes!

1 răspuns:
| RasenshurikeN explică:

Mersi frumos