| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un server de metin2 pvm dedicat. Rate 150%-300%, sau maxim 500%. Sa fie multi playeri si la shop sa nu fie battle sau otel si din astea... (Sv roman daca se poate big grin)

2 răspunsuri:
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Iti recomand cel mai bun server Hard PvM romanesc: www.metin2arena.ro.Spor la joc si sper sa iti placa:o3.

| stefanutz_4060 a răspuns:

Eu,sincer iti zic, sa incerci Metin2 BlackMagic, e fix cum vrei tu, rate 150-500%,la shop nu are otel sau battle, dar, mi se pare ca are nimfa, nu mai stiu, uite site-ul http://sv1.metin2bm.ro/