| RoBeRtElmiTiTeL a întrebat:

Credeti ca imi merge bine assassins creed 1, 2 revelation brothershood sau 3 pc asta? Processor Intel(R) Pentium(R) Dual CPu e2140@ 1.60GHZ(2 CPUs) Memory 2.5 sau 3 MB Ram nu stiu sigur dar imi spuneti daca imi merge asa cu memoria asra si directx: 9.0c.Conteaza si BIOS? k il am Phoenix-AwardBios v6.00PG.Acum nu zic sa-mi mearga bine dar sa nu mi se fvada sacadat sau sa mearga in reluare! Dau Funda +voTT

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Ai calculatorul varza, nu o sa iti mearga assassin creed 1, dar ce sa mai zic de 2.Incearca sa cauti alte jocuri cu cerinte mai putine