| SebbyHere a întrebat:

Cum fac sa joc GTA 4:San Andreas BETA adica este un mod sau ceva? ce trebuie sa descarc ca sa-l pot juca gta 4 sau gta san andreas dati-mi un link si explicat-mi plss!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Pai este un mod mai intai trebuie sa ai in pc gta 4 instalat dupa iei acel mod gta sa beta world motion este in format exe intri in el il instalezi si aia e.dar uite aici mai bine:http://www.youtube.com/watch?v=WllCtSPNbnQ&feature=related

2 răspunsuri:
| Wolf2305 a răspuns:

Sall cauta pe google download mod san andreas for gta 4[RIPP nu mai am linkul sorry] si este simplu cauti un tutorial pe youtube si gasesti este chiar primul video Respect!

| fdff a răspuns:

Http://kat.ph/gta-san-andreas-pc-games-with-crack-decrypt-t297011.html Iti mai trebuie si Daemon Tools il descarci de pe site. Alte intrebari? Intreaba-ma!