| Aalyn91 a întrebat:

daca puteti sa ma ajutati la aceasta problema va pupa Florin Piersic si va da si FUNDA! si spuneti-mi ce-mi trebuie pentru asta.Deci eu vreau sa folosesc optiunea readytoboost pe win7 si canda dau acolo imi apare asa"This device cannot be used for ReadyBoost.The device is plugged into an unsupported USB port.ReadyBoost requires USB 2.0 or above" iar stickul meu este USB 2.0 si este de 4 GB va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Actualizeaza drivere la usb-urile compului sau laptopwinking