| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

dau funda celui care imi da un raspuns bun, cu detalii. Vreau sa stiu daca Aptoide iti da virusi. am avut un j5 mi am luat minecraft, ma jucam si dupa inchideam telefonul si se bloca imaginea. Ramanea negru vreeo 20 de minute.Din ce cauza? Pot rezolva asta? Se blocheaza pe ZTE axon 7 mini?

Răspuns Câştigător
| Eu2208 a răspuns:

Nu da virusi! Ce ti s-a intamplat tie e poate de la memoria insuficenta! Asa mi s-a intamplat si mie si mi-am sters multe poze. A inceput sa mearga din nou telefonul! Succes!