| Momealla a întrebat:

Eu joc San Andreas multiplayer (Samp) si de-o vreo saptamana cand intru pe un server i-au imediat crash.Ce pot sa fac ca sa nu mai imi de-a crash?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ai moduri instalate? Daca ai, dezinstaleaza-le, deoarece jocul nu suporta aceste moduri. Daca tot nu merge, reinstaleaza Gta-ul in alta partitie. Succes!

| soloangel01 a răspuns:

Asa am avut si eu.Probabil ai moduri sau masini puse. Daca atunci cand esti in samp in loc de coloana aia din stanga sus iti apare ceva cu warning si niste litere si cifre si este de culoare gri, de aia iti da crash.Scoate modurile, sau pune numai vreo 2-3! Succes!