| xBogdaneLx a întrebat:

Imi poate spune cineva care este cel mai marfa metin 2 din lume care are rata exp:1000%
Drop Yang:1000%
In care sa fie otel si safir si armuri de la lv 1 la lv 61 sau daca se poate doar otel si armuri de la lv 1 la 61. Dau funda+vot!

1 răspuns:
| Killzone a răspuns:

Nu inteleg de ce iti plac acele metine sunt niste porcari. Eu nu am vazut vreun metin cu nu stiu ce rate sau itm la magazin sa tina mai mult de 3 -4 luni.Deci mai bine apucate de unu clasic sau macar unu mai mediu happy.