| firstalex a întrebat:

In fifa 14, in ultimate team cu ce difera un jucator inform fata de unul normal.
Am vazut ca sunt foarte scumpi jucatorii inform dar uni nu au neaparat asa de multe puncte.
Vreu sa stiu si eu cu ce este mai bun.
Cine imi zice ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| 00cris00 a răspuns:

Pai diferenta dintre cei normali si informi este ca informi apar numai daca sunt in totw adica maxim e in totw si ii apare si un cartonas inform. Pretul este cam mare pentru unii. Eu unul cred ca este doar o coperta frumoasa pentru un jucator urat. E alegerea ta. Sper ca ai inteles!