| kammakaze a întrebat:

incerc sa editez un video si caut un efect, e gen un ecran negru care "pulseaza" priviti minutul 1:01 >- https://www.youtube.com/watch?v=Y22ryaVvCv0 p.s:dati volumul incet.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce program foloseşti? Dacă e Adobe sau Sony Vegas:

- creezi un video track nou peste ce ai editat;

- creezi mai multe frame-uri negre (de la "solid color"), fiecare de durata de un frame (nu ştiu să-ți spun câte milisecunde sunt, ai acolo indicator);

- între fiecare două frame-uri negre, laşi distanță un frame, să fie gol între ele.

Sper că te-am ajutat.