| aztec123 a întrebat:

Joc Metin2ro Sunt war am lvl 44 Mental. As vrea sa stiu daca pot creste in v2 cu itemele urmatoare care le am pe mine. Coif de Fier+9 Dragon+9 1.5k pv eschiva prot +3, Bratara de argint+9 pv 1200, Cercei de abanosi+9 pv 1650, papuci lv39 +4, colier abanos+6 pv 500 Scut Pentagon+9 full bonusat, Rib+9 Medie 30 Mobi+4 si fatala+3.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde acum cat ai apararea, dar cred ca da dar nu la mantii

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Depinde de pv. Da mai bine roaga pe cineva sa te creasca. Cineva de lv 65+ ca sa poata lua full room (toata camera). De exemplu eu am intrat ca proasta v2 si nu ma creste nimeni. Deci mai bine roaga pe cineva inainte sa intrii.

| Dark13 a răspuns:

Da poti dar nu ai mai putea sta sa cresti macar pana la 53 la bo si oricum rezisti la 3-4 grupe