| MeEnDark a întrebat:

La metin ce bonusuri imi trebuie la pvm in v2 de crescut pe fiecare item in parte?

3 răspunsuri:
| Alex01XD a răspuns:

Salut! Ai nevoie de:
1)pe arma-preferabil o arma de 30 cu paguba medie.Trebuie sa aiba paguba medie mare si puternic contra animale.
2)coif-puternic contra animale
3)armura-pv si restul nu prea conteaza ca nu te ajuta celelalte bonusuri care intra pe armura in v2
4)scut-imun necunostinta, puternic contra animale, bonus exp
5)cercei-puternic contra animale
6)bratara-pv,puternic contra animale
7)pantofi-pv,bonus exp
8)colier-pv,bonus exp

Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

FUNDA?

| stefy12341 a răspuns:

1. Coif : semi, vampiri si animale max all
2.Scut : semi, neinconstienta, bonus xp animale si vampiri max all
3. Cercei:semi, animale, vampiri
4.Bratara:semi,patrudere si pv si bonus xp max all
5.Colier:pv critica a evita sageti si aparare sageti max all
6.Papuci:pv critica aparare sageti a evita sageti max all
7.armura:la fel ca papuc
8.arma: semi critica farmec si vampiriwinking astea sunt bune

| Wilde_Depayva_1993 a răspuns:

Jouyghj