| Zuzumilk26 a întrebat:

Nu prea știu sa joc CS GO si Apex legends. Ii prima oara când joc. Cum pot face sa joc mai bine și sa fiu mai bun?

3 răspunsuri:
| tryharderwolf a răspuns:

Pai am raspuns doar pe csgo
1. schimba tinta (in caz ca este un default)
2.invata sa faci mici strafe-uri si sa tragi in acelasi timp
3. ai aici un link de la jaxiTV care te poate ajuta
https://www.youtube.com/watch?v=fub_TgVP2QI

| HabarnamJK a răspuns:

Eu iti pot spune sfat doar la cs go
1.Joaca mai mult ca awp
2. Nu juca cu pistoale ca Deagle ul, iti recomand un usp, P200, glock, astea
3.Da sensivity ul mare pentru a putea sa joci mai repede, ajuta la awp

| CosminFlo a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa te apuci de ele dar, perseverenta, multe meciuri, si aia e...