| anonim_4396 a întrebat:

recent m-am lasat de b-hood din cauza sistemelor mediocre, lagului si din cauza staff-ului incapabil si deoarece toti playerii aveau 10 ani, mi-as dori sa ma apuc de un nou server de sa-mp, unul tot la fel de popular dar nu stiu ce sa aleg dintre OG-Times, bugged, ruby, b-zone si altele, vreau sa imi recomandati cel mai bun server de rpg din Romania la momentul actual.

2 răspunsuri:
| AndreiNrcs a răspuns:

Og-Times

| Alex24444 a răspuns:

Eu iti recomand sa te lasi de samp si sa te apuci de o platforma diferita, se numeste MTA- multi theft auto, are masini modate (ca in realitate) jucatori mai experimentati si se face rp