| cenumesapuncanustiu a întrebat:

Vreau sa ma joc fifa manager08 dar nu imi arata forma jucatorilor. Mi-am facut odata cu o echipa si nu stiu unde am dat, dar imi apareau forma jucatorilor, cat de bun e pe o anumita pozitie.Si vreau sa-mi apara iar dar nu stiu cum sa mai fac.Cine stie sa-mi spune va rog! Fundita

1 răspuns:
| katalynnnnnnnn a răspuns:

Este asemanator cu manager goalunited. unde iti stabilesti echipa, unde muti jucatorii in teren si asa mai departe, vezi ca ar trebui sa scrie undeva orientare tactica sau ceva de genu. funda?