| dany_2098 a întrebat:

vreau sa stiu daca cineva are hackuri de metin pe ntru orce mai ales pentru pescuit pe trade (cand va arata cineva ceva un item bun sa il luati grati ) dack de yang hacklv hacuri bune sunt hacck v1.0 multi hack by banjo finsh bout pentru pescuit ma puteti contacta la id de mess dany2945. VOT+FUNTA pentru hackuri

Răspuns Câştigător
| RE a răspuns:

Deci... Iti voi da un site cu o multime de Hackuri... http://metin2-comm.wikiforum.ro/f12-hackuri-metin2. Primesc Si eu O fundita! PLss