| anonim_4396 a întrebat:

..
Vreau sa stiu si eu cum este cu sistemul asta de plata pentru starcraft 2.
Cum se face... prin comanda sau cum? Si daca il cumpar ma pot juca starcraft 2 fara sa mai platesc etc.Cate informatii stiti voi.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Il platesti odata si joci cat vrei. Nu e ca prostia aia de wow(tu muncesti si tot tu le dai bani in fiecare luna).
Ca sa-l cumperi scrie si tu pe google "buy starcraft 2", poti plati cu cardul.

1 răspuns:
| Aesir a răspuns:

Cu cardul platesti online si trebuie sa iti faci cont aici http://eu.battle.net/en/