| StickMarian a întrebat:

vreau si eu jocuri care le pot juca cu prieteni gen SAMP sau CS oricum nu vreau sa aud despre metin sau jocurile asemanatoare cu metin cine imi da cele mai bune jocuri dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

State of Decay
The Last of US(n-ai zis ce sistem ai)
Perfect World
Aion
Battlefield 3
Battlefield 4
Battlefield Play4Free
Battlefield Heroes
Call of Duty Online
World of Tanks
World of Warplanes
World of Warships

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc super: Minecraft s Lague Of Legends s Facebook Millionaire City 4 Story PLS Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaughing))))))))

| JohnCena02 a răspuns:

League of Legens, World of tanks, World of warcraft, Alien Shooter, Alien Shooter2, Metin2ro,Metin2Destros,Metin2european,Minercraft,Perfect World, Aion, BattleField3, BattleField4, Battlefield PLAY4FREE. Funda?

| StickMarian explică:

Era mai usor daca imi dadeati si link-ul de unde sa le iau