| Flaviu_Flaviuku_1996 a întrebat:

Salut tuturor am un switch bot..by unpublished injector. il injectez in metin si cand imi aleg acolo bonusurile de schimbat nu ma lasa imi da eroare si nu inteleg ca e pe germana va rog ajutor( funda)

2 răspunsuri:
| BePreetyAna a răspuns:

Cauta ce inseamna pe translator asa am facut si eu...

| David_Neacsu_1998 a răspuns:

De fapt la ultima casuta la sfarsit are un cod care trebuie schimbatwinking stiu eu codul sper sa-ti mearga uitel acolo unde e 500 pui 1 si in loc de 7021... pui 38953 si bifezi alea 2 si o sa-ti meargawinking