| SSScr a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc un PayPoint in Buzau? Vreau sa cumpar RP pe League of Legends. Puteti sa-mi explicati cum sta treaba cu astea?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/
Iti cumperi de 100 ron sa zicem, daca RP-urile te costa 90, ei o sa-ti scoata de pe card 90 (introduci paysafe-ul acolo). Vezi sa ai pe paysafe o suma cat mai apropiata de cate RP-uri vrei sa-ti iei.

| popioana a răspuns:

Gasesti peste tot; vezi ca au pe site un tool de localizare. http://ro-ro.paypoint.com/localizare-comerciant