| jklfgh a întrebat:

Vreau sa aflu cum se numeste un joc pe care il jucam mai demult. Trebuia jucat de cel putin doua persoane. Una avea pe degetele de la maini un elastic sau o ata. Iar cealalta persoana trebuia sa ia ata iar aceasta sa ramana pe degetele ei. Si tot asa se repeta doar ca de fiecare data se schimba modul in care era agatata ata de degete. Stie cineva cum se numeste jocul acesta?

3 răspunsuri:
| Mimi_7805 a răspuns:

Intinde ata laughing

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Il stiu. love struck
si euu ma joc:d:]
dar si eu vreau sa aflu cum se numeste, deoarece poate gasesc niste forme noi din atata aia de facut:]]:d:]

| iepuras_2362 a răspuns:

Se numeste cat's creadle. funda?