| DannyyDanutzz a întrebat:

Salut, vreau sa ma joc pe tableta un joc dupa facebook numit Dungeon rampage si zice ca nu am Adobe flash player dar eu am straight face Ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe telefon/tableta poti juca doar jocuri descarcate de pe App Store/Google play! Nu poti sa joci jocuri pe net pe telefon/tableta pentru ca nu are Flash Player!

| Th3P1an1sT a răspuns:

Dezinstaleaza Adobe flash player, ia-ti-l din nou si eventual Adobe flash sockwavewinking