| SoRiNaQo a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu cum pot da kick/slay/slap pe userid fiindca sunt pe un server de zm admin si intra astia cu numele "a" si nu le pot face nimica dau in consola amx_who si nu stiu ce sa iau de acolo pentru a reusi sa le dau slay/kick/slap
O sugestie?
Puneti va rog si un exemplu. Va multumesc dau fundawinking

1 răspuns:
| BuBuLyNaaa a răspuns:

Pai cred ca trebuie da dai cand esti in joc pe "y", scrii amx_[numele respectiv] si apoi scrii ce vrei sai dai anume [slay/kick/ban].Nu ma descurc prea bine dar sper ca te-am ajutat.