| csn20 a întrebat:

Vreau si eu un server de samp roleplay, sunt incepator si nu prea ma pricep la samp.

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=t3oNDrrV-G4

gta.freakz.ro gf+rp, e super tare, crede-ma, m-am lasat pentru ca eram prea dependent.

| Marius94_5839 a răspuns:

Sfat: Vrei roleplay, atunci TREBE sa te joci pe servere straine. In Romania nu exista server calumea de roleplay.

In engleza, iti recomand Project Reality Role Play, deoarece sunt o gama larga de playeri, atat noobi, cat si exerimentati, prin urmare, ai de la cine invata, daca te chinui si iti place roleplayul.

| csn20 explică:

Ce mi-ai dat panarama aia de taran prost? P`aia sa o asculti tu.

| K1dAnonim a răspuns:

Address:5.45.182.227:7776
Players:10/50
Ping:66
Mode:Zonek v2.0
Map:RolePlay

| milandru a răspuns:

SERVER DE SA-MP

Adresa sv :convoy.wji.ro:7777

Servarul este deschis nou

Playeri: 6/50

admini super de treaba

Forum : http://wji.ro/

| AlexGtan a răspuns:

HostName: 0.3.7 Blue-Games
Address: 89.34.25.138:7777