| 23927 a întrebat:

Am si eu o problema, cand intru in "dxdiag" din >startrun si dau click pe "more help" sa schimb refresh rate hertzii, pentru ca pe unele jocuri imi intra pe refresh rate 60 (hertz) si imi stric ochii, m-a dor ochii foarte tare cand intru pe 60 hz. inaninte sa dau format, chiar eu am dat, inainte sa dau format mergea sa pun pe 85 hz acum nu merge nu stiu dc si da o eraore "dx diag has dedected that there may been a possibile accesing direct input the last time this program was used. Would you like to bypass directinput at this time?"

3 răspunsuri:
| 23927 explică:

V-a rog, cineva m-a poate ajuta?

| 23927 explică:

Am toate driverele instalate si daca schimb refresh rate-ul din click dreapta>propriets>monitor etc daca schimb de acolo pe 85, imi sta pe 85 pe desktop si pe unele jocuri dar nu pe toate.Cineva, vreo solutie?

| CRISTY_6837 a răspuns:

Pai ar fi o solutie sa reinstalezi iar windows-ul.happy