| denis987 a întrebat:

Salutare .As vrea sa fiu si eu admin pe un sv de cs. Cineva care un sv nou si are nevoie de admini (nu am mai fost admin si de aceea vreau sa invat aceasta "meserie") add deniscampionul@yahoo.com sau lasati id ul si va bag eu. FUNDA

2 răspunsuri:
| thementalist a răspuns:

Cs.magazinarges.ro. mi se pare ca e cel mai bun din tara si impart baietii admine ca premiu lunar pentru cei mai buni jucatori

| David2001_2252 a răspuns:

Salut. uite un svr zombie.xtremexpc.ro se fac concursuri de admin la fiecare saptamana. Funda?