| imDany a întrebat:

Salutare imi merge cumva crysis 1 sau 2 la ram de 1.5gb placa video nVIDIA gforce 512mb procesor 3. 0Ghz?

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Iti merge categoriclaughing si eu am cv asemanator cum ai tu si merge perfect, dar daca exista probleme la instalare(nu cred) dar pentru orice eventualitate pe stick merge perfect.
Un stic nu costa mult, exista si la 20 de lei. Sper ca te-am ajutata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam ceva mai bun si mi s-a inchis laptop-ul instantaneu, ca deh, n-avea coolere. Dadeam la detalii low de multe ori.

| PamyLove a răspuns:

Da, iti merge foarte bine.