| stfnn a întrebat:

Salutare!
Merge Medal of Honor Allied Assault pe Windows 7 Ultimate?

Răspuns Câştigător
| filip1994 a răspuns:

Merge dar depinde foarte mult de placa de baza, de procesor etc. Dar daca ai un calculator bun, iti va merge

3 răspunsuri:
| stfnn explică:

Eu ma refer daca este compatibil jocul, ca asa l-am mai jucat cand aveam XP, oricum nu e un joc care sa ceara mult!

| username a răspuns:

Da, jocul este compatibil. La windows 7 poti sa setezi compatibilitatea jocului din propritati. Dar la multe jocuri vechi au aparut patch-uri ca jocul sa ruleze pe windows 7 fara sa schimbi compatibilitatea.

| aumih16 a răspuns:

Nu cred! depinde! oricum e un joc! care se gaseste greu astazi! fiindca este vechi! si oricum la nivel de shooter-uri call of duty e profesor! nu medal of honor! asta la nivel grafic desigur!