| Kreisegger a întrebat:

Care e diferenta dintre World of Warcraft gratis si cel in care trebuie sa platesti un abonament?

2 răspunsuri:
| KarmaNYBZ a răspuns:

Salut,diferenta dintre World of warcraft gratis si ala care trebuie sa platesti abonament este ca pe ala gratis poti sa joci doar pana la level 20 si pe ala cu abonament merge pana la level 120, adica maximum

| Wr3nch a răspuns:

Cum a zis si colegul nu poti trece de 20 dar sunt si alte limitari. Nu poti trimitie mail, nu ai voie sa ai mai mult de 10G, nu poti vorbi cu alti playeri daca nu scriu ei primii, etc. Ca sa te bucuri de tot ce are jocul ai nevoie de abonament si ultimul expansion, Battle for Azeroth.