| CoCo7 a întrebat:

Salutare TPU, scuzati categoria, Am Admin pe un server de

Counter Strike si m-a intrebat unu player daca am banlist si eu i-am zis ca nu si daca puteti sa ma ajutati ce inseamna banlist lista de ban care le dau eu si dupa dau unban explicati-mi cum se face si ce trebuie sa fac.

1 răspuns:
| randy34 a răspuns:

Banlist-ul este evidenta ban-urilor date de un admin pe un server. Te duci frumos pe forumul comunitatii de care apartine serverul si cauti un topic cu banlist-uri. De obicei trebuie sa ai dovada, numele si IP-ul jucatorului banat.

Nu era mai usor sa intrebi alt admin?