| Se7en98 a întrebat:

Salutari TPU, am o mare problema la calculator care a aparut acum 2 luni dupa ce am instalat windowsul. Deci instalez windowsul intru in pc verific tot sa mearga ok... si la un moment dat intru in Counter Strike si imi arata tot ecranul negru, muzica la joc se aude, dar ecranul e negru asa la orice joc sad nu mai suport. Va rog frumos ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai reinstalat Windowsul sau ai instalat altă versiune de Windows?
Actualizează-ți driverele, în special cel video. Poți face asta cu Driver Genius -> http://temp-share.com/show/FHK49G3L6
Fă și actualizările Windowsului (windows updates).