| MCMirela a întrebat:

Salutari TPU!
Cine vrea sa joace minecraft cu mine? Poate facem o familie, si ne jucam cu totii.Sunt baiat si am 13 ani, stiu foarte bine sa joc minecraft.(nu luati in considerare numele contului de TPU, e al surorii mele).
Cine vrea, sa-mi lase id-ul lui de mess sau de skype.

59 răspunsuri:
| LittleManiac123 a răspuns:

Skype robert.panaitiu

| CataWar a răspuns:

Vreau eu adauga-ma pe mess :catalingeorgian21@yahoo.com

| Georgevici_Marius_1972 a răspuns:

Euas vrea sa joc cu tine si eu tot 13 ani am

| Mihai_Macovei_1997 a răspuns:

Vreau si eu baga mihai_la1 pe skype

| Robert_Girleanu_1992 a răspuns:

Vreau eu fac deoarece stiu sa filmez si poate facem o serie daca vrei ma contactezi pe Y! M girleanu_robert

| giorgian1999 a răspuns:

As vrea eu sa jucam un co-op uite id meu: giani_eo

| Andre995 a răspuns:

Eu vreau! Am 13 ani nu sunt chiar expert dar stiu strictu necesar id mess holban.andrei@yahoo.com sau skype holban.andrei1.

| deni1128 a răspuns:

Vreau da pentru ca si mie imi place minecraftul

| OnStYl3LauR a răspuns:

Laur_best_21 stiu foarte bine minecraft si eu am 13 ani big grin

| Walverine a răspuns (pentru OnStYl3LauR):

Ba hai sa facem noi doi idul meu de mess zaharia darius.

| Walverine a răspuns (pentru OnStYl3LauR):

Ba hai sa facem noi doi idul meu de mess zaharia darius

| Alle_Alexandra_1995_lmR4 a răspuns:

Stefansimion58@yahoo.com
skype:nu am big grin
Si 1) nu sunt fata tot contul lu soramea

| Alle_Alexandra_1995_lmR4 a răspuns:

Stefansimion58@yahoo.com

| Alle_Alexandra_1995_lmR4 a răspuns:

Stefansimion58@yahoo.com sunt baiat stiu sa joc minecraft am texturi putem sa face un Co-op dar te rog sa ai tu un servar plss; o3

| isachicristi a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to http://freeminecraft.cc :D

| Alex_Alexandru_Alex_1992 a răspuns:

Stiu sa foc foarte bine minecraft skype;
epicmusicman94

| Nedelcu_Alexandru_Mihai_1996 a răspuns:

Cine vrea sa se joace cu mine minecraft la cine care au minecraftu in romana unde scrie intra direct scriet asa 79.115.149.206:61485

| Ghebia_Marian_1998 a răspuns:

Mghebia cine vrea sa joace cu mine

| Walverine a răspuns (pentru Ghebia_Marian_1998):

Eu hai cu mine da vezi ca nu merge microfonu id meu dariuszaharia

| Matache_Andrei_1981 a răspuns (pentru Ghebia_Marian_1998):

Joc eu cu tine. Adauga sckype : red.andrei1999 mess: andrei.boss_1999

| crystynelu1998 a răspuns:

Vreau si eu sa joc id de mess:crysty. leanca

| Barosan_Mihai_1990 a răspuns:

De mess este mihai lintu,
si de skype este barosan mihai, sau al mamei mele lintu dorina

| Popovici_Ciprian_1993 a răspuns:

Eu vreau uite skype:popoici ciprian

| andreitolosi a răspuns:

Si eu as vrea, dar daca ai server as juca cu placere

| Matei_Antonie_Alexandru_1990 a răspuns:

Matei.antonie SKYPE sunt aproape pro la minecraft(ce ciudat ca acum(10/19/2013)toti prieteni mei sunt pedepsiti)

| Matei_Antonie_Alexandru_1990 a răspuns:

Eu vreau prieteni pentru ca PLICTIS
(̅_̅_̅(̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪLITTLE█▬█ █ ▀█▀
matei.antonie
Skype, nu folosesc mess
PRO la MInecraft

| Stefan_Csaba_D_1990 a răspuns:

Salut am 12 ani si sunt baiat vreau sa ne jucam minecraft si sa ne jucam survival
dar n-am mess si nici skype dar putem sa vorbim pe Facebook numele e csaba d stefan happy

| Sifco a răspuns (pentru Stefan_Csaba_D_1990):

Vreau eu sa joc tu mai vrei?