| Andrei_Dragos_1999 a întrebat:

Se poate instala Plants vs Zombie Garden Wafare in aly mod, fara sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| TheFlyingPaper a răspuns:

Da il poti gasi, dar din pacate, mai tot ce o sa gasesti tu daca cauti pe google o sa contina ori virusi, ori versiuni incomplete, adica sansele de a gasi jocul fara al cumpara si sa si functioneza corespunzator fara virusi sunt de 1%, avand in vedere ca jocul e destul de nou si nu e genu de joc singleplayer, e multi-player si creatori au servere speciale pentru joc care pot fii accesate numai de cei are au jocul cumparat, sper ca te-am ajutat :}