| SonyMetin2 a întrebat:

Sony metin 2, e cel mai frumos server de metin facut ever! Cu evente super, iteme si arme care mai de care mai nemaintalnite, evente zilnice, lupte pline de suspans, playeri super de treaba, un staff foarte dragut, tot ceea ce tiai putea dori!
Mai mult de atat, serverul iti pregateste si diferite evente pe forum cu premii super! big grin
Va asteptam pe toti pe server, puteti fi siguri ca nu veti regreta! big grin

3 răspunsuri:
| OnNo a răspuns:

Ma idiotule! Ce are metin2 cu categoria asta.
Un sfat de la mine IATI OCHELARI!

| JohnnyBi a răspuns:

Ce fac unii oameni din lipsa de viata sociala. tu ai prieteni? sunt chestiile alea umane care la dragoste si sex impartasesc sentimente :/. ce trist esti

| AR1373 a răspuns:

Si nimanui nu-i pasa
Ca ai creierul varza.
Metin2 e spulberat,
Ca fata ta de rahat.
Visele se scurg
Si incet tu te apleci dupa sapun.
Iar viata te-a facut
Fara creier
Deci ai pierdut.-Ni ce imaginatie am
Mai trebuie' sa-ti spun ca nimanui nu-i pasa?(nu raspunde la asta)
Bafta happy