| danielutzudani a întrebat:

Spuneți-mi si mie niste jocuri online dar sa fie mmorpg daca se poate.FUNDA.

Răspuns Câştigător
| hkr a răspuns:

Frate toate mmorpg-urile astea gen metin, 4story sunt niste cacaturi. Daca chiar iti plac mmorpg-urile incearca Lord of the rings online.N-ai sa regreti.Bafta.

6 răspunsuri:
| cosminelFdb a răspuns:

Metin2

| tinpoi a răspuns:

Eu iti zic sa incerci sa intri pe site-ul,, MMOprg'' sa vezi multe jocuri. Daca e iti dau si linkul exact. FUNDA?

| fyrelord a răspuns:

Incearca Perfect World( e un joc foarte bun, eu il joc in momentul de fata), Fiesta Online, Fly for Fun, Ragnarok, Metin2, Runes of Magic, World Of Warcraft ( WoW ), Atlantica ...Allods, cam astea ar fi online sunt faine jocurile astea

| tinpoi a răspuns:

I-al : http://mmohuts.com/ (Nu-s sigur daca merge ca da o eroare de obicei nu das)!

| Despa9 a răspuns:

Lineage 2, WorldOfWarcraft, Silkroad, LeagueOfLegend

| Dvmasster1 a răspuns:

Sherwood Dungeon, 4Story, Fiesta Online și Metin2. Cam atâtea știu...