| COD3MW a întrebat:

Spuneti-mi si mie eu site de unde pot descarca hack de yang pentru mt2

Răspuns Câştigător
| kokolino94 a răspuns:

Hack de yang nu exista... Exista doar multihack in gen atack speed,atack range,speed hack etc.Dar se gasesc si astea foarte greu pentru ca mai nou pe metin s-a bagat hack shield,un program care detecteaza toate hackurile si o sa iti iei bann foarte probabil...
Daca vrei poti sa cumperi yang de pe net de la booti, dar costa si nu stiu daca o sa si primesti yang-ul, pentru ca nu am incercat niciodata sa cumpar.
Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?big grin

1 răspuns:
| dαɴЗ a răspuns:

Nu exista.