| TheOddGamer a întrebat:

Stie cineva cum poti sa faci mai repede yang pe metin2?

Răspuns Câştigător
| Devilicious a răspuns:

Sunt mai multe moduri in care poti sa faci yang. Daca joci pe metin oficial, cum ar fi ro / uk / us ii faci ceva mai greu.
O sa iti arat niste moduri:
1. Metine apropiate de lvlu' tau. ( Ex. tu ai 30 ar fi bine sa mergi la metine de 25 / 30 / 35 ) La metine iti pica pietre +0 -> +4. Alea +4 le vinzi la un pret mare ( ex. pe leonis ( metin2ro ) o graba +4 e 4kk, din cate stiu eu. )
2. Iei iteme la un pret redus, si le vinzi mai scump ( desigur trebuie sa stii preturile exacte, ex. iau un fms +9 medie 20 la 10kk si il dau pe 25kk. )
3. Poti sa strangi de pe jos, dar ti-am zis, pe oficiale pica cate 2k maxim pe jos, in medie 400-500 yang.
#Sper ca te-am ajutat, funda? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| CostyCosty a răspuns:

Cu hack
Scrie download hack yang mt 2 big grinbig grinbig grin

| TheOddGamer explică:

Ms mult!

| AlexxxxD a răspuns:

Hmm cel mai bine ar fi faci lvl 35 si stai la drop in map2 atunci ai cel mai bun drop pica aure la greu si pietre+4 si daca mai vrei bani mai stai tot la lvl 35 la drop la brutali si dupa cand faci 55 stai dt si bati metinele poate sa iti pice pietre spirit la greu

| Ickigo a răspuns:

Dai in monstri fara magi doar iti pui iuries aura daca esti razboinic sau teama... asa faci yang

| shhhs a răspuns:

Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| XanonimulXxXxX a răspuns:

Uite aici un hack de yang care m-a ajutat foarte mult pe mine :http://metin2rohackyangofficial.yolasite.com/

| Cosmin_Pop_1999 a răspuns:

Httpmetin2promotionn.yolasite.com ceaa mai tare faza eu mi-am luat o gramada de itm de aici si gratis dar e naspa ca doar o data la 1 saptamana pooti deci daca ti-am fost de ajutor :*