| AalLeExX02 a întrebat:

Stie cineva niste jocur pentru pc faine?

Răspuns Câştigător
| UnOmPrietenos a răspuns:

Mass Effect 3, Call of duty modern warfare 2, Call of duty modern warfare 3, The elder scrolls 5 : skyrim, Need for speed : the run, Battlefield 3, Assassins creed revelations, Fifa 12, Alan wake, The sims 3, etc...sunt o infinitate de jocuri...

4 răspunsuri:
| Necunoscutul2000 a răspuns:

Mafia2,Metin2(GX,empire,united,shadow etc)(daca mai vrei alte metinuri scrie pe google: top 100 metin2...la unele o sa iti trebuiasca Hamachi!), World Of Warkraft(Wow), Counter strike si mai sunt multe... dai funda?

| Dark13 a răspuns:

Counter strike 1.6
need for speed
euro truck simulator
pes
euro 2008
fifa
metin

| UnOmPrietenos a răspuns:

Mass Effect 3, Call of duty modern warfare 2, Call of duty modern warfare 3, The elder scrolls 5 : skyrim, Need for speed : the run, Battlefield 3, Assassins creed revelations, Fifa 12, Alan wake, The sims 3, L.A. noire, saints row 3 : the triads, etc...sunt o infinitate de jocuri...

| UnOmPrietenos a răspuns:

Nu alegi raspuns castigator?