| Bogdan4688 a întrebat:

Stie cineva un server de cs deathrun knife mod+respawn? Vot+Funda

Răspuns Câştigător
| yoonutzboss a răspuns:

Drx.cstopz.ro

56 răspunsuri:
| yoonutzboss a răspuns:

Drx.cstopzz e sv respawn

| Csblackstars_Zm_2000 a răspuns:

Zm.CsBlackStars.Com e sv de dr ff fain da inca asteptam sa ne schimbe DNS!

| MariooDeathRun a răspuns:

Cauti un Server de Death-run? Esti dispus sa donezi; O? Atunci locu tau este printre noi. Suntem o comunitate prietenoasa. Esti dispus sa donezi? Atunci add la Geabamario, sau dndsimon ( Vodafone- Orange - Cosmote ). Serverul este nou deschis. Admini excelenti de buni si experimentati : Owneri serverului sunt : Starr ^ Marioo. Adica euu Sii SpawN- Noi am depus ff multa munca pentru a face acest server
- Connect 79.113.231.135:27015 ( Server Off Momentand., il voi redeschide peste cateva ore sau maine depinde de celalat Owner. :)
- Toti admini sunt obligati s-a aive cont pe Forum : http://dr-playthegame.tequilaforum.net/
; o

| Boblyducky a răspuns:

Salut am eu un server de deathrun care poate tear interesa dr.tekon.ro knife mod +respawn 30 secunde menu terorist si dam si vip+owner pachet la 5 euro

| Boblyducky a răspuns:

Dr.tekon.ro

| Ozgeanica_Ozgean_1994 a răspuns:

Da Uite intra aici DR.XCSTRIKE.COM:27016 este knife mod+respawn+rope

| Fara_O_Albert_1998 a răspuns:

Dr.Play-STrike.Ro DEathrun+KnifeMod+Respawn :X

| sLamSkX a răspuns:

Iti dau eu 2: Dr.helpcs.ro si Dr.Pronion.Ro. Al doilea nu este cu respawn dar iti spun de acum ca este bestial serverul. Psst! Se dau admine tongue fundita? puppy dog eyes

| epicfail200000 a răspuns:

Dr.scoaladr.org are respawn cele mai super knife mod cu cei mai de treaba admini intrati admin 3 euro

| Raicu_Casian_1994 a răspuns:

Drx.godplay.ro Server de Respawn!

| Metho0ol a răspuns:

Dr.Rlz.Ro BEST server

| Man_MasTer_1990 a răspuns:

Connect mr4.freakz.ro -> E sv de deathrun + Knife Mod + AutoBhop!

| Apreotesei_Andrei_1985 a răspuns:

Cel mai mare sv de **** din Romania dr.crizatii.net

cel mai tare best1# dr.jucausii.net

| Bodnaruc_Vasile_1984 a răspuns:

Drk.Freakz.ro
DR.DUST2.RO

| ionutmarian95 a răspuns:

Dr.pro-games.ro [knife mod + respawn] Dau admine Free

| Moraru_Elena_1968 a răspuns:

Dr.legendcs.com are detoare bhop, knife, respawn.

| alexandrineo a răspuns:

Dr.isz.ro

| walek a răspuns:

Dr.promns.ro