| 999calin a întrebat:

Stiti ceva shootere gratis faine de instalat?(nu neaparat First Person-uri)

1 răspuns:
| StGaLLa a răspuns:

Paladins un shooter fantasy si in acelasi timp un moba arena, dity bomb, heros of generals, planetside 2 la fel ca si heros of generals e shooter tip masive multiplayer cu o droaie de jucatori si zone unde se pot bate pana la 100 de jucatori deci actione mare laughing. Mie personal ami place planetside 2 am prins batalii epice acolo