| oMariina a întrebat:

Stiti jocuri precum counter strike? Ma refer la faptul ca sunt mape cu zombii (sau alte prostii) si pui LASERE. Am cautat si nu am gasit... funda

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. ATENTIE! Ai postat la categoria gresita. Multa atentie pe viitor.winking

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Hei ai putea juca Serious Sam the first si the second ecnounter si 2, Painkiller /Overdose / Recurring the evil si stiu ca mai era unu in fine; Will Rock; Daca iti plac si jocurile cu batai sau daca iti place Dragon ball z poti juca Zeq2Lite versiunea finala. E super tare si mult prea bun pentru alte porcarii. Sper ca te-am ajutat daca vrei sa mai aflii jocuri da-mi un mesaj.si iti voi spune multe jocuri shooter cu zombie, monstrii, extraterestrii, teroristi si asa mai departe...