| Bucur_Cristian_1993 a întrebat:

Stiti vreun server de metin2 in engleza/romana care sa fie asemanator cu hammer?

1 răspuns:
| Dermeidar a răspuns:

Nu ca as fi un fan al metinului dar sunt multe ex: Metin2if (e in mentenanta) Metin2 european (nu ai ce evolua ) Metin galaxy(e in mentenanta) Metin2 ozeron ( probleme cu hostul) Metin2 stel ( merge e perfect e destul de bun pentru cei care stiu sa joace cat de cat evoluarile is multe armuri chesti tresti big grin ) Metin2 cora ( din cate metine am jucat asta are cea mai mare serie de evoluari mape tari armuri care le-am evoluat de 12 ori si mai puteam sa evoluez si arme la fel |: si accesorile la fel ) cam atatea metinuri stiu eu big grin sper ca te-am ajutat