| Satanel a întrebat:

Sunt fondatorul unei comunitati de gaming in dezvoltare si caut membri / staff activ!

Caut membrii priceputi si rasplatiti pe masura cunostintelor!

STAFF (moderator, super-mod, administratori)
Creative Team( gfx, photoshop, webdesign, php, html, java)
Scripteri (pawno, amx(x), vb, c++, javascript)

Obiectiv:

Vreau sa creez o comunitate cat mai unica si inovativa, cu un staff dinamic alcatuit din oameni ce pot lucra in echipa ce sunt seriosi si creativi ce isi pot depasii limitele!

Despre Comunitate:

O familie unita si respectata, Motoul nostru este : Ai grija pe cine calci cand urci, ca vei intalni aceeasi oameni cand cobori. secretului nostru pentru o comunitate unica si dinamica este socializarea si increderea adusa de a lungu timpului.
Nu suntem doar o comunitate ce detine niste servere de jocuri, suntem o comunitate al carui obiectiv este sa ajute fara cost la creearea si dezvoltarea altor comunitati.

Varsta minima de 16 ani! Dar daca sunteti priceputi vom aranja ca si tineri sa aiba sansa lor!

Pentru cei interesati dati add la id de Yahoo! Messenger: tehnicsolution si intrati pe www.xTream-zone.com/forum pentru a va face o parere!

As dori un staff organizat si serios care sa lucreze in echipa!
Ma numesc Mirel si am 20 ani si daca doriti mai multe detalii add : tehnicsolution!

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

In primul rand vreau sa subliniez ca am 14 ani si lucrez grozav pe potoshop.Nu inteleg de ce ai pus o limita de varsta Am eu ceva gresit? Daca sti sa-ti alegi oameni buni varsta nu va fi o problema. Sunt curios oare daca imi vei m-ai da importanta acum ca am doar 14 ani.In al doilea rand siteul arata deprimant, culorile in sris obosesc ochiul si mi-a fost greu sa gasesc ceva ce nu are legatura de SAMP.Eu te sustin dar sincer ca sa ai o comunitate populara trebuie sa ai lucruri ca: servare, un canal de youtube popular si jocuri reale.E alegerea ta daca ma crezi dar sa stii ca am terminat seria Mass Effect acum vreo 3 zile si daca nu te apuci sa iei jocuri reale in primire vei strange numai oportunisti care nu dau doi bani pe jocurile ce nu trec de Metin2 ca an de lansare.Nu stiu care e scopul tau si sunt foarte curios. Hardcore sau ce ramane, e adevarat ca multi prefera jocurile astea de duzina rapide si fara cerinte dar cei dedicati jocurilor si prin urmare tecnologiei sunt la hardcore, si de ce in loc de steam sau youtube tu cauti tipi priceputi in coding aici?

| Pashca a răspuns:

Bună, eu pot ajuta la scriptarea forumului, să creez un design fain... ş.a.m.d.