| PublicName330 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare in legatura cu euro truck simulator 2. Cum sa fac ca harta romaniei sa fie exact din Romania? Adica vreau ca Constanta sa contina bulevardul I.C Bratianu si alte obiective realistice. P.S: Nu vreau harta promods, si am toate versiunile instalate de ETS2 ca am 1 TB de hard disk.

3 răspunsuri:
| LtCat a răspuns:

Stii doar ca hartile astea sunt facute de cineva, manual, nu? Deci daca ar fi sa se faca o harta cu scara de 1 la 1 ar dura ani...

| Mirel4412 a răspuns:

Cauti pe google moduri de euro truck simulator.dar nu o sa gasesti toata harta romaniei.

| GL757W a răspuns:

Ar fi o solutie la aceasta problema sa se foloseasca de google maps